رئیس کل گمرک ایران روز جهانی گمرک را تبریک گفت
ژانویه 26, 2021

برنامه رهیافت شبکه استانی اصفهان با موضوعیت کارگو ترمینال فرودگاه اصفهان

بررسی تاریخچه و مشکلات موجود برای راه اندازی کارگو ترمینال اصفهان

اتاق بازرگانی اصفهان، میعادگاه تجارت مردان، صنعتگران و معدنکاران اصفهان و بسیاری از کسانی است که در گستره اقتصاد این شهر دیر سال، بی وقفه می کوشند تا پایتخت سر به فخر فلک ستوده صفویان، همچنان بر قله رفیع اقتصاد و صنعت ایران زمین، علم بر افرازد و سروری کند و براعتلای این سرزمین مقدس، بیفزاید.برنامه رهیافت با مشارکت اتاق بازرگانی اصفهان ، پنج شنبه 9 بهمن 1399 ساعت 17:02 به مدت 38 دقیقه از شبکه اصفهان به روی آنتن رفت.

 
 
 

در این برنامه به بررسی تاریخچه و مشکلات موجود برای راه اندازی کارگو ترمینال اصفهان و اقدامات موثر معاونت امور اقتصادی استانداری پرداخته شد.
موضوع برنامه: راه اندازی پایانه بار هوایی (کارگو ترمینال)
میهمانان: دکتر سید حسین قاضی عسگر (معاون همانگی امور اقتصادی استانداری اصفهان) و آقای رسول کوهستانی (مدیر کل گمرک اصفهان)

 

برنامه رهیافت با مشارکت اتاق بازرگانی اصفهان ، پنج شنبه 16 بهمن 1399 ساعت 17:14 به مدت 38 دقیقه از شبکه اصفهان به روی آنتن رفت.


 
 
 

موضوع برنامه: نقش اتاق بازرگانی اصفهان در راه اندازی و توسعه کارگو ترمینال فرودگاه شهید بهشتی اصفهان
در این برنامه به نقش اتاق بازرگانی در راه اندازی و رونق و توسعه کارگو ترمینال پرداخته شد.
و به سوالات سایر میهمانان برنامه که از فعالان اقتصادی استان اصفهان بودند پاسخ داده شد.
میهمانان ویژه: آقای مهندس حسن امجدی (مدیر کل فرودگاه های استان اصفهان) و خانم فرشته امینی (عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی اصفهان)

 

برنامه رهیافت با مشارکت اتاق بازرگانی اصفهان ، پنج شنبه 23 بهمن 1399 ساعت 17:05 به مدت 40 دقیقه از شبکه اصفهان به روی آنتن رفت.

 
 
 


موضوع برنامه: راه اندازی پایانه بار هوایی (کارگو ترمینال)
در این برنامه به بررسی زیر ساخت ها و امکانات موجود در کارگو ترمینال اصفهان و طرح توسعه و کمبود ها پرداخته شد. در این برنامه به سوالات سایر میهمانان برنامه که از فعالان اقتصادی استان اصفهان و اصحاب رسانه بودند پاسخ داده شد.
میهمانان ویژه: آقای مهندس وحید اسدی (مدیر عامل شرکت پرشین کارگو) و خانم فرشته امینی (عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی اصفهان)

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *