درباره ما

(پايانــه بــار هوايــى فرودگاه شهيد بهشتي اصفهان )

اين پايانه در زميني با مساحت 2 هزار متر مربع و زيربناي 1780 متر مربع توسط اتحاديه توليدكنندگان و صادر كنندگان محصولات كشاورزى و اتاق بازرگانى استان اصفهان احداث شده است. محوطه عملياتي اين مجموعه شامل انبار قرنطينه صادرات به مساحت 500 متر مربع، 200 متر مربع سردخانه زير صفر ، 200 متر مربع سردخانه بالاي صفر ، 120 متر مربع سالن پذيرش و انبار واردات به مساحت 60 متر مربع مي باشد. همچنين اين کارگو ترمينال داراي محوطه اداري به مساحت 770 متر مربع مي باشد.
شرکت پرشين کارگو متشکل از تيمي با تجربه، متخصص و خوشنام با حدود دو دهه فعاليت درخشان در صنعت حمل و نقل بين المللي و بار هوايي با مجوز رسمي از سازمان هواپيمايي کشــوري در ايران مشغــول فعاليــت ميبــاشد. توانايي در حمل محمولات مختلف و ارائه سرويسهاي متنوع حمل هوايي سبب گرديده اين شرکـت در کمترين زمان ممکن به يک شريک جهاني مطمئن و شايسته و به عنوان يک برند توانا در اين صنــعت مطرح گردد تــا مشتريــان گرامي بتوانند با آسودگي خيال کالاي خود را به ما بسپارند.
پرشین کارگو با داشتن نمایندگی کلیة خطوط هوایی و همچنین بـا داشتــن ظرفیــت متنــاسب با نیـاز بازار، در کلـیة مسیـرهـای بین المللی در زمینه صادرات و واردات مشغول به فعالـیت بـوده و جایگاه ویژه ای را در بخش حمل و نقل به خود اختصــاص داده و همواره تلاش خود را برای توسعه فعالیت در عرصه جهانی به کـــار گرفته است.

اين شرکت با سرلوحه قرار دادن صداقت کاري و ارتقاء سطح دانش و خدمات و همچنيــن طراحــي سيستــمهاي نوين کاري، براساس آمار ارائه شده از سوي خطوط مختلف شرکتهاي هواپيمايي داخلي و خارجي، همواره به عنوان پرفروشترين شرکت حمل و نقل بين المللي بار هوايي در کشور و امينترين براي شرکتهاي همکار و مشتريان خود ايفاي نقش نموده است