ارسال بار هوایی از اصفهان

کارگوی پایانه اصفهان؛ پیشرو در ارائه خدمات ارسال بار هوایی به تمام نقاط ایران و جهان

 


پایانه بار هوایی اصفهان و خدمات ارسال بار هوایی


پایانه بار هوایی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان با بهره بردن از مدرن‌ترین تجهیزات و انطباق با معیارهای ایکائو و یاتا، در سال 1398 افتتاح شده و فرصت بی‌نظیری برای تجار و بازرگانان اصفهان و همچنین برای مسافرین و مهاجرت کنندگان از اصفهان به خارج از کشور، فراهم نموده است. با توجه به موقعیت خاص استان اصفهان در مرکز ایران و شناخته شدن آن به‌عنوان یکی از قطب‌های شاخص کشاورزی و صنعتی، خدمات بی‌نظیری در کارگوی فرودگاه اصفهان در خصوص ارسال بار هوایی به تمام نقاط ایران و جهان ارائه میشود.با توجه به امکانات فراوان کارگو ترمینال اصفهان و تمهیدات در نظر گرفته شده در آن، استفاده از این پایانه بار هوایی در اصفهان، باعث زمان‌بندی دقیق در ارسال بار هوایی از اصفهان و سرعت بخشیدن به صادرات و واردات در این استان شده و قابلیت دسترسی به کل ایران و بسیاری از نقاط جهان، با استفاده از ایرلاین‌های معتبر داخلی و خارجی فراهم شده است.

 
 


مقاصد پروازی در حمل بار هوایی از اصفهان


با توجه به امکانات فراوان کارگو ترمینال اصفهان و تمهیدات در نظر گرفته شده در آن، استفاده از این پایانه بار هوایی در اصفهان، باعث زمان‌بندی دقیق در ارسال بار هوایی از اصفهان و سرعت بخشیدن به صادرات و واردات در این استان شده است. در کنار این موضوع، استفاده از خطوط هوایی معتبر داخلی و خارجی بصورت توامان، در کنار زیرساخت‌های قوی شرکت پیمانکار در این عرصه، باعث گردیده تا امکان ارسال بار هوایی، هم برای شهرهای داخلی ایران انجام شود و هم برای کشورهای خارجی. لذا ارسال بار هوایی از اصفهان به دو شکل ارسال بار داخلی و ارسال بار خارجی از اصفهان صورت می‌گیرید.


1- ارسال بار هوایی از اصفهان به شهرهای داخلی

از طریق کارگو ترمینال فرودگاه اصفهان، دریافت انواع کالا و لوازم از شهرهای مختلف در فرودگاه اصفهان امکان پذیر بوده و امکان ارسال بار هوایی به مقاصد داخل کشور با استفاده از ایرلاین‌های معتبر داخلی وجود دارد. شما میتوانید انواع بار نظیر نمونه کالاهای تجاری و غیر تجاری، بارهای پستی و هدایا را از طریق ترمینال کارگوی اصفهان، به شهرهای داخلی ایران ارسال نمایید. شهرهایی نظیر مشهد، تهران، تبریز، کیش، بندرعباس و... . ما کالای شما را به تمام شهرهایی که در آن فرودگاه وجد دارد ارسال میکنیم. پذیرش، ارسال و پیگیری حمل هوایی محموله‌ی شما از طریق شبکه‌ی گسترده شرکت پرشین کارگو در تمام ایران، صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر به صفحه ارسال بار داخلی از اصفهان مراجعه نمایید.


2- ارسال بار هوایی از اصفهان به کشورهای خارجی

از طریق کارگو ترمینال فرودگاه اصفهان، مسافران خارج از کشور، و تاجران و بازرگانا اصفهان، براحتی میتوانند کالای خود را به هرگوشه از جهان بصورت هوایی، با معتبرترین خطوط هوایی بین‌المللی ارسال نمایند. در پایانه بار فرودگاه اصفهان امکان ارسال بار شخصی و لوازم منزل به تمام نقاط جهان وجود دارد. همچنین امکانات کامل لجستیکی برای صادرات انواع کالا به سرتاسر جهان تامین شده و بازرگانان محترم اصفهانی براحتی میتوانند انواع کالای خود را از طریق اصفهان بصورت مستقیم به سرتاسر جهان ارسال نمایند. کشورهایی نظیر انگلستان، آلمان، کانادا، آمریکا، استرالیا، کویت، امارات، بحرین، عمان، عراق، ترکیه و...
مسافران محترم میتوانند در صفحه فریت بار مسافری از اصفهان ، شرایط و مراحل ارسال بار مسافری را مشاهده نمایند. همچنین تجار محترم میتوانند در صفحه صادرات بار از اصفهان، شرایط و مراحل صادرات بار هوایی از اصفهان را به تفصیل بررسی نمایند.

 
 


مزیت‌های ارسال بار هوایی از پایانه بار هوایی اصفهان


حمل هوایی بار به دلیل سرعت و امنیت بالای آن، نقش بسزایی در صنعت لجستیک یا حمل و نقل بار، خصوصا در حمل و نقل بین‌المللی بار دارد. از آنجایی که حل هوایی کالا بعنوان سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش ارسال بار در جهان محسوب میشود، بسیاری از صادرکنندگان کالا تمایل دارند تا محموله‌ی آنها از طریق هوایی و با هواپیما به مقصد مورد نظرشان ارسال شود.

پایانه بار هوایی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان با بهره بردن از مدرن ترین تجهیزات و انطباق با معیارهای استاندارد جهانی یاتا، فرصت بی‌نظیری را برای ارسال هوایی بارهای تجاری صادرکنندگان و بازرگانان اصفهان فراهم نموده است. با توجه به صنایع مختلف استان اصفهان و نیاز به رشد و تسهیل امر صادرات از این استان بزرگ و ارزشمند ایران، خدمات بسیار خوبی در کارگوی این فرودگاه به صادرکنندگان ارایه می شود که برای اولین بار در کشور انجام می شود. در زیر به برخی از مزایای ارسال بار هوایی از اصفهان اشاره میکنیم:


 • سرعت بخشیدن به صادرات کالا از اصفهان
 • صدور آنلاین گواهی مبدا برای کالاهای صادراتی در خود پایانه بار
 • پنجره واحد خدمات برای اخذ تمامی مدارک لازم صادراتی
 • حضور گمرک تجاری و نمایندگان سایر سازمان های مرتبط در پایانه بار هوایی اصفهان
 • زمان‌بندی دقیق و قابل اعتماد ارسال و دریافت کالا
 • قابلیت ارسال بار هوایی از اصفهان به تمام نقاط ایران و بسیاری از نقاط جهان
 • حضور ایرلاین‌های معتبر داخلی و خارجی
 • سیستم‌های امنیتی پیشرفته در پایانه بار اصفهان
 • امکانات مدرن و به روز لجستیکی در کارگو ترمینال اصفهان
 • رتبه اول امکانات سردخانه‌ای در کشور
 • کاهش نیاز به انبارداری و بسته بندی در خارج از کارگو ترمینال
 • قابلیت پیگیری وضعیت بار در هر زمان از طریق سامانه پیگیری بار در همین سایت
 • توزین انواع بار و صدور قبض باسکول با اتصال به سامانه گمرک
 • خدمات ویژه شرکت پرشین کارگو در اصفهان و پشتیبانی شبانه روزی
 
 


انواع بار هوایی قابل حمل از طریق پایانه بار هوایی اصفهان


کالاهایی که از طریق پایانه بار هوایی فرودگاه اصفهان قابل ارسال میباشد، طیف گستره ای را در بر میگیرد. از ارسال هدایا و بارهای پستی گرفته تا محموله‌های بزرگ صادراتی به کشورهای خارجی. در زیر نمونه‌هایی از کالاهای قابل ارسال از طریق کارگو ترمینال فرودگاه اصفهان را مشاهده مینمایید: